İade ve Değişim Koşulları

 

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler,

  

* İade   etmek  istediğiniz  ürünü ,  size   gönderilen şekliyle teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün fatura,ambalaj ve diğer tüm evrak,materyalllerin eksiksiz ve hasarsız şekilde tarafımıza gönderebilirsiniz.

 

*İade işlemini ücretsiz bir şekilde tamamlamak için Hesabım>Siparişlerim alanından iade talebi oluşturup sistemin size vereceği "TX--------" ile başlayan kodu kullanarak iade etmek istediğiniz ürünlerin gönderimini sağlayabilirsiniz.

 

*Üretim hatası veya yanlış ürün gönderimi hariç! İç giyim,çorap vb. ürünlerde hijyenik sebeplerden dolayı değişim veya iade hizmeti vermemekteyiz.  

 

* Kredi kartı ile gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerin iadesi ürünün bize ulaşmasından itibaren bir (1) hafta içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

* EFT / Havale  ile  gerçekleştirdiğiniz siparişlerin  iadesi  için  tarafımıza   kendinize   ait  bir  hesabın  IBAN   numarasını   iletmeniz  gerekmektedir.  İade bedeli 10 gün içerisinde hesabınıza  aktarılacaktır.

 

MNG Kargo ile yapılan İade ve değişim işlemlerinde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.Farklı kargo firması ile ürün gönderimi yapıldığında kargo ücreti müşterilere aittir,Karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

 

* İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için 0850 255 1998 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR