Hakkımızda


1998'de GOP Tekstil çatısı altında kurulduk.Toptan mağazacılıkla başladığımız tekstil serüvenimizde, Başarılı adımlarla, Kaliteden ödün vermeden Türkiye, Avrupa, D.Avrupa Ortadoğu ve K.Amerika'da uzun yıllar toptan satış hizmetimizi gerçekleştirdik. Kısa zamanda edindiğimiz tecrübe ile 2010 yılında dünyaya açılmak ve perakende satış yapma hedefimizi gerçekleştirmek için tekstil tecrübemizi online satışına taşıdık. Son 6 yıldır dünyada erkek modasının nabzını tutarak ülkemizden, Dünyaya ilk yurt dışı online satışları gerçekleştiren markalar arasına girdik ve hedeflerimizi hep bir adım ileri taşıdık. Müşterilerimizin istedikleri, talep ettikleri ve erkek modasının her yeni sezonda çok özel ürünlerini sitemizin kategorilerinde sizlere sunuyoruz.Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize çok avantajlı kampanyalar, ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

 

Vizyonumuz


Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutup, kendi sektörümüzde adımızı, kalite ve yenilikçiliğimizi duyurmak ve bunlarla beraber dünya markaları arasında yerimizi almaktır.

 

Misyonumuz


Giyim ürünleri bir ihtiyaç olduğu kadar Bireyin Tarzını ve Kişiliğini Gösterme kaynağıdır. Ve insanlar gittikçe moda ve Giyim seçimlerinin kendi hayat kalitelerini ve diğer insanların hayatlarını etkileyebileceğinin farkına daha fazla, vardılar Kurulduğumuz günden bu yana Firmamızın temelinde yenilikçilik ve Müşteri Memnuniyeti yatıyor. Sizlere hizmet etmek ve yardımcı olmak amacıyla ile insanların kendi Tarzlarını Ortaya Çıkarmalarına Yardımcı Olamaya çabalıyoruz. Her yıl ürünlerimizi, müşterilerimizin kendilerine moda ve Stil olarak yardımcı olan daha Kaliteli ve daha Çok Bütçesine uygun seçenekler haline getirmeye çalışıyoruz. Ve elbette bunu; Müşterilerimizin güvenini en yüksek kalitede ürünlerle kazanmak için her Madmext ürününün ardında çalışan, Modelistler, tasarımcılar, müşteri ilişkileri temsilcileri ve azimli personel Kadrosundan oluşan bir ekip bulunur: Madmext'de kalite ve Müşteri Memnuniyeti tartışılmaz önceliklerimizdir. İster Kalite ya da Fiyat açısından olsun, Müşterilerin hayat kalitelerini iyileştirmeye katkı sağlayacak güvenilir ürünler, Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalar sunmak için yeterli donanıma sahibiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR