İade ve Cayma Hakkı

 

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler,

  

* İade   etmek  istediğiniz  ürünü ,  size   gönderilen şekliyle teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün fatura,ambalaj ve diğer tüm evrak,materyalllerin eksiksiz ve hasarsız şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile “GOP Tekstil” adına gönderilmesi gerekmektedir.

 

*Üretim hatası veya yanlış ürün gönderimi hariç! İç giyim,çorap vb. ürünlerde hijyenik sebeplerden dolayı değişim veya iade hizmeti vermemekteyiz.  

 

* Kredi kartı ile gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerin iadesi ürünün bize ulaşmasından itibaren bir (1) hafta içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

* Kapıda Ödeme / EFT / Havale  ile  gerçekleştirdiğiniz siparişlerin  iadesi  için  tarafımıza   kendinize   ait  bir  hesabın  IBAN   numarasını   iletmeniz  gerekmektedir.  İade bedeli 10 gün içerisinde hesabınıza  aktarılacaktır.

 

*Kapıda ödeme  ile  yaptığınız  alışverişlerde ödediğiniz “Kapıda ödeme hizmet bedeli” kargo  şirketi  tarafından alındığından   sipariş   iptal  veya  iade  işlemlerinde bu bedel Madmext tarafından karşılanmaz.

* Madmext.com iade ve değişim işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz ,  karşı   ödemeli   yapılan    gönderiler  tarafımızca   teslim   alınmayacaktır.  Tarafımızdan kaynaklanan   hatalı    gönderilerde  kargo   bedeli Madmext.com  tarafından  karşılanmaktadır.

*İade veya Değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile indirimli fiyattan geri gönderim yapmak için 0850 255 1998 Çağrı Merkezin'den kargo anlaşma kodu talep edebilirsiniz.